Showtime

Alban dhe Beatrix Ramosaj ‘harrojnë’ dashuritë e ëmbla…tani vetëm seks dhe dhunë! (Video)

07/17/2017 18:55
nga:F.B

Pak kohë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj publikoi këngën dhe klipin e saj më të fundit më titull “Pa ndjenjë”, e cila kishte përmbajtje të lartë skenash erotike.

Vetëm pak javë pas saj vëllai i këngëtares, gjithashtu artist Alban Ramosaj sjellë një tjetër këngë të fortë…”Bitchi i mesnatës”.

Në këtë klip ai shfaqet i rrethuar nga vajza seksi, ku dominon historia e tij me protagonisten e klipit modelen Alesia Noka. Edhe në këtë video shohim mjaft skena erotike, por gjithashtu edhe dhune.

Përse kjo zgjedhje në një linjë të motrës dhe vëllait? Kujtojmë që klipet e tyre të mëparshme dhe gjithashtu edhe këngët kanë pasur në fokus historitë e dashurisë më të ëmbla dhe me tone më të qeta. Kaq shumë të jenë zhgënjyer në dashuri?

05/18/2018 12:01

Alban Ramosaj pozon para makinave të Lori Hoxhës, ja çfarë i thotë ajo