Lajme

Aksident i rëndë te Katedralja në Prishtinë (Foto)

03/17/2017 22:46
nga:Gazeta Blic

Një aksident ku janë përfshirë më shumë se dy makina ka ndodhur në udhëkryqin mes kampusit universitar dhe katedrales në Prishtinë.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një BMW me targa të huaja dhe një Audi me targa vendore.

Së paku një grua është e lënduar dhe është transportuar me makinë të ndihmës së shpejt për në Emergjencë.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes, meqë një pjesë e udhëkryqit është bllokuar.

04/25/2018 09:49

Aksidentohet kamioni me furgonin, lëndohet rëndë një person