Lajme

Aksident i rëndë te Gjiri i Lalëzit, makina kthehet përmbys (VIDEO)

07/17/2017 21:38
nga:D.I

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00 në rrugën që lidh Gjirin e Lalëzit me autostradën Tiranë-Durrës.

Një makinë e kuqe, modeli i të cilës nuk dallohet qartë, është aksidentuar me një mjet tjetër.

+

Pavarësisht pamjeve të rënda dhe shkatërrimit të makinës, për fat të mirë nuk ka patur të lënduar në njerëz.

Gjithmonë e më tepër po shtohen aksidentet e rënda ditët e fundit si pasojë e shtimit të fluksit të pushuesëve në vendin tonë. Kujdes kur udhëtoni.

04/17/2018 23:48

Aksident në Prishtinë, vetura e policisë përplaset me një civile në semafora (Foto)