Showtime

Afrona s’i lë asgjë imagjinatës, pozon krejt e zhveshur (FOTO)

01/12/2017 09:37
nga:N S

Modeles Afrona Dika duket se i pëlqen të pozojë e zhveshur.

E fejuara e këngëtarit Blero Muharremi ka ndarë me fansat e saj në Instagram një imazh nga seti i saj kur kishte pozuar topless, shkruan Bota sot.

“Jeta fillon atëherë kur mbaron rehatia”, ka shkruar bukuroshja bjonde sipër fotos së publikuar.

Life begins at the end of your comfort zone

A photo posted by Afrona Dika (@afronadika) on

05/26/2018 17:00

Blero momente relaksi me Tarën dhe Afronën në parkun e Gërmisë